Reference účastníků

24.7. 2015, Ivana Čumrdová, Budapešť dvoudenní

 
právě jsme se vrátili z naší krátké dovolené. Chci poděkovat Vaší CK-Zájezd za příjemné zážitky z dvoudenního zájezdu do Budapešti - od 18.-19.7.2015.
Já a můj manžel jsme doprovázeli jsme naší maminku za splněním jejího snu - setkat se s naším maďarským přítelem v jeho městě.

20.7. 2015, Ivana Urbánková, Budapešť dvoudenní

 
S cestovní kanceláří Zájezd jsme 18. a 19.července navštívili v tropických dnech letošního léta překrásnou Budapešť. Celý zájezd i přes značně extrémní klimatické podmínky,které samozřejmě nemohl nikdo z nás ovlivnit,proběhl naprosto v pohodě. Pan řidič byl příjemný, ochotný vtipálek a průvodkyně paní Hana Suchánková byla úžasná a bylo vidět,

20.7. 2015, Jitka Koukolová, Budapešť dvoudenní

 
O víkendu jsme absolvovali poznávací zájezd do Budapešti, i přes tropické počasí, které asi nikdo z nás nepředvídal, byl tento zájezd úžasný.
Jménem naší čtyřčlenné výpravy Vám musím poděkovat, hodně jsme toho viděli, organizace zájezdu neměla chybu, hotel byl nadstandardní, zejména bychom chtěli

10.4. 2015, Marie Kořínková, Paříž, školní výlet

Zprvu chladná, trochu dešťivá, později proteplená a prosvětlená sluncem, spousty turistů pod Eiffelovkou, výhledy z paluby lodi na Seinu, pouliční zpěváci na Montmartru, všude pohoda a uvolněná atmosféra – takovou jsme ji zažili.
My účastníci zájezdu z Hotelové školy Světlá Velké Meziříčí. Odjížděli jsme ve čtvrtek 2.4. a vrátili jsme se spokojeni a plní dojmů v pondělí 6.4.2015.

29.4. 2015, Alena Nohelová

"Děkujeme tímto cestovní kanceláři CK Zájezd za perfektně zorganizovaný zájezd do Toskánska. Byli jsme opět velmi spokojeni a vše se nám moc líbilo. Moc děkujeme zejména panu průvodci - panu Horákovi za jeho skvěle připravený program, maximální využití času, na minuty vše naplánované a promyšlené. Oceňujeme, že i v tak nabitém programu byl vždy dostatek času pro posezení u kávy či dobrého jídla a nasátí příjemné atmosféry Toskánska.

21.4. 2015, Soňa Průdková, Toskánsko

Zdravííím,
jelikož nevím jak vložit recenzi tak píšu zde.
Itálie úžasná,pan Horák je perfektní průvodce a už se těším na další cestu s ním.Má perfektní přehled a nenechá vydechnout.
Bezprostřední zážitek:otvřená pusa do kořán,jak na mě dýchá historie Itálie a její krása.

4.6. 2015, Zuzana Gardášová, Orlí hnízdo, školní výlet

Dobrý den, paní Malíková, konečně se dostávám k tomu, abych Vám napsala pár slov o našem zájezdu a připojila pár fotografií.
Ranní odjezd se zdařil na výbornou, dětem zvonily budíky i mobily všech jejich členů domácností. Cestu nám hned od začátku zpestřoval milý pan průvodce, který měl jednak výborný smysl pro humor a jednak byl vysoce odborně zdatný:-).Počasí nám přálo, nebe téměř bez mráčků celý den. Všechno klaplo, tak jak mělo, bus na Orlí hnízdo, odjezdy autobusu, rozchody dětí. Vždy se vrátili všichni přesně a bez úhony:-).

 25.12. 2014, Dahomíra Prokešová, údolí Wachau

Univerzita třetího věku Mendelovy univerzity v Brně vyrazila s průvodkyní paní Ing. Lenkou Malíkovou na exkurzi do údolí Wachau, které se nachází v Dolním Rakousku a bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Organizace exkurze byla perfektní, byli jsme již v autobusu seznámeni s historií a současností Rakouska. Navštívili jsme vinařské městečko Dürnstein, ochutnali skvělé meruňky, dále jsme si prohlédli klášter v Melku a jeho přilehlé zahrady. Paní Lenka nás seznámila s historií tohoto skvělého barokního díla založeného na počest sv. Benedikta.

29.12. 2014, Miroslava Hodečková, Budapešť

Uvádím pár mých postřehů z našich absolvovaných exkurzí s Vaší CK. Jednoznačně mohu říct, že dle mého názoru a názoru uchazečů U3V Mendelovy univerzity patříte mezi opravdové profesionály v organizovaní a průvodcování zájezdů, které v rámci své CK nabízíte. Vaše výklady svědčí o znalosti míst zájezdu včetně historie a dovede zaujmout i připravenými testíky na závěr. Toto samé můžemeříct i o panu Petru Horákovi - který nás provázel patříte oba mezi jedničky!!!! Jedna perlička - první exkurze

 29.12. 2014, Jaroslav Kostka, Budapešť

Vzhledem k tomu, že pomalu končí rok 2014, tak jsem usoudil, že je potřeba Vám také sdělit moje postřehy ze společných zájezdů v rámci akcí klubu U3V Mendelu s vaší cestovní kanceláří, i když jsem jich absolvoval zatím nepatrně, neboť jsem tam nastoupil až v říjnu 2013, ale přesto mohu říci, že na svém prvním zájezdu s Vámi, a to na prohlídku vodního díla Gapčíkovo a následně prohlídku Budapešti ke konci roku 2013, jsem byl naprosto spokojen, zejména jak byl celý program Vámi sestaven.

15.12. 2014, paní Jurasová

Chci Vám poděkovat za příjemný víkend v Budapešti. Byl to pohodový zájezd díky Vám i řidiči panu Procházkovi. Vaši cestovní kancelář jsme neznali, dcera nám to dala jako dárek. Program byl tak uspořádaný, že všem vyhovoval, resp. nám určitě. Jezdíme často na poznávací zájezdy. Ještě bychom chtěli do Skandinávie /Norsko, Švédsko/.
Dovolím si připojit takový malý poznatek - při posledním pozn. zájezdu do Francie jsme na druhé straně pokynů měli natisknutých pár základní frází a slovíček.

8.12. 2014, Kamila Strnadová, Vídeň

Dobrý den Lenko.....tak hlavně.... kdyby to s Váma nebylo fajn,tak už opakovaně nejedu,jela jsem i sama a neměla jsem strach,že se budu nudit.Každý výlet je příjemný,dobře připravený,včetně zásob v baru....Doporučila jsem Vás i spoustě známým,každému se to líbilo.Těším se na další a hlavně přeju,ať Vám všechno funguje jako dosud.....přeji krásné Vánoce a úspěšný příští rok...Kamila

6.1. 2014, Zuzana Červená

Byli jsme na zájezdu ve Vídni v neděli 21.12. a byli jsme moc spokojeni. Zejména bych chtěla vyzdvihnout obdivuhodné a vyčerpávající znalosti našeho průvodce, pana Horáka. Je vidět, že nesype z rukávu jen naučené údaje, ale že se o historii opravdu zajímá. Alespoň v nás tento dojem vyvolal. Děkujeme za příjemný zážitek a do nového roku přeji mnoho dalších takových dobře zvládnutých akcí. Rodina Červených, Brno

22.12. 2014, Dáša M.

Děkuji za hezký včerejší výlet do Vídně. Přes studený vítr jsme si to skvěle užili. A protože dobrých zpráv je nějak pomálu, chtěla bych moc pochválit pana průvodce Horáka, výborná organizace i famózní znalosti!Pan řidič byl také skvělý a v pohodě nás provezl i dovezl do cíle.Přejeme Vám krásné svátky a ať se Vám v novém roce daří zájezdy jako ten včerejší:-)

22.12. 2014, pan Kobza

Obětavý průvodce a s encyklopedickými znalostmi: pan Petr Horák.

22.12. 2014, Olga Lhotová

Byla bez chyby a hlavně naše paní průvodkyně byla úžasná. Děkujeme. Radi se s Vámi uvidíme na další akci.

16.12. 2015, Zdeněk Hýbl

Dobrý den, zúčastnil jsem se minulý víkend vašeho zájezdu do Budapešti a chtěl bych vám touto cestou ještě jednou poděkovat za velmi dobrou organizaci, kvalitní autobus s profesionálním řidičem. V neposlední řadě hezkým hotelem. Slečna průvodkyně vytvořila fajn atmosféru celé akce.........Prostě bylo to fajn a až se mi to bude hodit, jistě s vámi opět rád někam pojedu..........

16.12. 2014, Petr Sedlák

Jako vždy jsme si zájezd s vámi do Vídně užili. Tentokrát jsme sice nesli s průvodcem ale po vlastni ose, ale i tak ti bylo bezva. Moc děkujemea příští rok pojedeme určitě zase. 16.12. 2014, Petr Sedlák

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi