Prodejni strana ucitele

S žáky křížem krážem Evropou. Jen s kapesným.

Výšlapy do hor. Obdivování památek. Koupání v moři. Sjíždění zasněžených hor. Relaxace v termálech. S bezstarostným mládím v zádech. S 100% podporou. Před, při i po zájezdu. A zcela grátis?
 

Nemáme peníze ani svolení

Naplnit autobus je dřina. Výdaje na děti rostou. Rodiče se pochopitelně ošívají. Mají obavy o bezpečnost, zdraví... Ředitelé volají po souladu zážitků s učebními osnovami. Děti nejeví valný zájem. Učitel je postaven do kolečka – vymyslet – vybrat – zdůvodnit – nadchnout – zařídit – zorganizovat – vrátit se v pořádku.

 

Nechte se zhýčkat a zcestujte celou Evropu. 

Nahlédněte do učebních osnov a ukažte studentům historii i současnost na vlastní kůži. Zážitky s 12 destinací Evropy a kompletně připravené informace pro rodiče i děti připraveny pro vás. Využijte je a soustřeďte se na zážitky. Pro organizátora zájezdu a jednu osobu navíc zcela zdarma.
 

Od výběru po příjezd ze zájezdu

Následujícími kroky vás provedeme při každém zájezdu. Kamkoliv a kdykoliv:

1) Výběr zájezdu dle školních osnov

Vybereme s vámi zájezd ušitý na míru školním osnovám. Z prověřené nabídky nebo originálního přání. S argumenty pro vedení školy.

•    Kam chcete vyrazit?
•    Kolik vás pojede?
•    Jaký máte rozpočet?
•    Které osnovy budeme plnit?

2) Informační materiály pro rodiče, vedení školy a studenty

Organizační materiály. Informace o destinaci. Přihlášky. Informace pro rodiče. Kvízi pro studenty. Včetně připraveného e-mailingu. Odpovědí na nejčastější dotazy. K přímému použití. Online i tištěné.

•    Kompletně zpracované informace o zájezdu rozptýlí obavy a podnítí nadšení.
•    Připravené emaily usnadní komunikaci s rodiči i žáky.
•    Přihláška přichystaná k použití.
•    Online podpora pro rodiče a jejich dotazy.
•    S upomínkovými e-maily na nic nezapomenete.
•    Vědomostní kvízy a pracovní listy zabaví vaše děti.
•    Prezentace místa před zájezdem zaujme a navnadí
•    Tištěný program a bezpečnostní pokyny přímo do batohu.
•    Fotoprůvodce zájezdem na přání.

3) Sběr přihlášek

Kontaktujete rodiče s využitím připravených materiálů a vyberete přihlášky od studentů

4) Organizace zájezdu do 1 týdne

Ostatní necháte na nás. Od naložení do autobusu. Přes organizaci v místě zájezdu. Až po bezpečný návrat domů. S organizací do 1 týdne.

5) Balíme a vyrážíme

Už zbývá jenom sbalit a užít si hýčkání naplno

 

Užili si to jiní. Užijete si to i vy!

Postaráme se o vás královsky. Stejně jako o dalších 15 000 osob, se kterými jsme sjezdili 250 000 km, 12 destinací Evropy.

 

250 000 km      15 000 klientů      12 destinací Evropy

 

 

Jsem nezávislou organizátorkou zážitků. Od jakživa.

Miluji cestování. Cestuji křížem krážem Evropou a odhaluji vám všechna skrytá tajemství, která se mi při cestování podařila odkrýt. S lidmi naladěnými na podobnou toulavou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.
Za 6 let organizace zájezdů pro školy i kolektivy jsem prošoupala nejedny podrážky. Namluvila stovky hodin. Poznala detailně zvyky cizích zemí. Ovládla organizaci a zkrotila stovky neposedných děti...

Nemusíte procházet vším, co já. Dám vám vše, co budete potřebovat teď hned.

 

Školní zájezdy do 12 destinací Evropy

Ukážeme dětem Evropu. Poutavě. Bez zbytečného balastu. Hravé zážitky pro skupinu zvídavých dětí. S naší plnou podporou před, při i po zájezdu. Nechte se vést krok po kroku.

razitkobezrizika

•      12 destinací Evropy

•      Jednodenní i vícedenní zájezdy

•      20 – 30% levněji

•      2 osoby zdarma

Nic neriskujete

Neobsadíte-li zájezd, nic se neděje. Jednodenní zájezdy jsou bez zálohy

 

                  tlacitkovybratzajezd

Něco navíc

•    zpracované dokumenty

o    přihlášky, smlouvy
o    kvízy a soutěž s odměnami
o    prezentaci o místě před zájezdem
o    slovníček, bezpečnostní kartičky
o    popis památek
o    mapy
o    drobná pozornost pro každého

•    časopisy v autobusech k ponechání
•    2 místa v autobuse zdarma, včetně kapesného a nealko nápojů v autobuse
•    pro paní učitelky drobné dárečky a odměny
•    na přání zpracujeme zprávu o průběhu zájezdu, kterou můžete použít na školním webu, na facebooku nebo ve zpravodaji
•    účast na našem novoročním firemním večírku pro stálé klienty

 

Co se o nás povídá

„Ranní odjezd se vydařil na výbornou. Cestu nám zpestřoval milý pan průvodce, který měl výborný smysl pro humor a byl vysoce odborně zdatný. Vše klaplo, tak jak mělo, bus na Orlí hnízdo, odjezdy autobusů, rozchody dětí. Chtěla bych Vám tímto moc poděkovat a nebráníme se další spolupráci zase za rok :-)"

Z. Gardášová, Orlí hnízdo, školní výlet

„Zprvu chladná, trochu deštivá, později proteplená a prosvětlená sluncem...Zájezd byl úspěšný, žáci jsou nadšeni a už projevili zájem, abychom jeli znovu. Děkujeme panu průvodci Tomášovi, na jeho příjemný hlas a správnou češtinu nezapomeneme. Děkujeme řidičům panu Procházkovi a Nepejchalovi, kteří jsou velkými profíky, byli ochotní a bezpečně nás dovezli zpátky domů. Za to, že se náš zájezd vydařil, všem moc děkujeme."

Marie Kořínková, Paříž, školní výlet

„Vaše výklady svědčí o znalosti míst zájezdu včetně historie a dovedete zaujmout i připravenými testiky na závěr. Dle názoru uchazečů U3V Mendelovy univerzity patříte mezi opravdové profesionály v organizaci a průvodcování zájezdů."

Miroslava Hodečková, U3V, Vídeň

Kompletní reference shlédnete zde.

Nebo načerpejte atmosféru přímo z fotogalerie na Facebooku.

 

Nekupujte zajíce v pytli. Otestujte si nás. Zdarma.

Vyzkoušejte pohodlí autobusů a pohostinnost průvodce. Bezpečnost a osobitý humor naší posádky.
Znáte příjemnější způsob, jak se připravit na školní zájezdy?

Využijte ochutnávkové zájezdy pro pedagogy.

chcivedettermin

 

 

Časté dotazy

Co když nebudeme mít dostatek osob?

Pomůžeme Vám s propagací. Připravíme materiály, letáčky. Stačí vyvěsit na nástěnku, rozšířit do dalších tříd, mezi kamarády, kolegy, rodinné příslušníky, zaměstnance školy.
Spojte síly se starostou, oslovte hasiče, zahrádkáře, místní spolek matek. Nabízíte zájezd za ceny pro školy a s odjezdem od školy (nebo z náměstí) :-). Zaručeně budete mít úspěch.

Další možností je doplněni druhou školou. Běžná praxe. Děti jsou více ukázněni, když mezi sebou mají neznámý kolektiv.

Navíc po určitou dobu Vám rezervujeme kapacity bez závazku. Až si budete jistí, že máte plný autobus, tak uzavřeme smlouvu a pošleme zálohovou fakturu.

Kolik osob je akorát?

Autobusy máme s kapacitou od 45 do 75 osob. Pokud byste chtěli menší autobus, vyjde vás cena na osobu o 30% až 50% více. Platí pravidlo, čím větší autobus, tím lepší cena. Zkušenosti nám ukázaly, že počet kolem 50 osob je komfortní jak pro klienty, tak pro průvodce. Skupina je dobře zvladatelná a dosahujeme také příjemných cen zájezdu.

Jaké jsou platební podmínky?

• Vícedenní zájezdy
50% při objednávce, 50% měsíc před uskutečněním zájezdu.
• Jednodenní zájezdy
fakturujeme po akci, nebo lze platit hotově v autobuse.

Co když se mi odhlásí žáci před zájezdem, co když onemocní?

Doporučujeme mít pojištění storno zájezdu. Jak budete mít pohromadě seznam všech účastníků, hromadně je pojistíme. 18 Kč na osobu a den, pojišťovna UNION. Detaily k pojištění najdete zde.

Je povinné pojištění osob?

Povinné ze zákona není. Je doporučené. Na Evropské průkazy jste pojištění tak, jako obyvatelé dané země. Je však složité určit, do jaké výše a na co by se Vám pojištění vztahovalo. Cestovní pojištění se všeobecně doporučuje při výjezdech do zahraničí. Rozsahy pojištění najdete zde: http://www.ck-zajezd.cz/dokumenty

Naši klienti říkají: když budeme pojištění, nic se nám nestane.

Jakým autobusem pojedeme?

Všechny autobusy splňují požadované evropské normy. V autobusech je klimatizace, polohovatelné sedačky, WC, kávovar, chlazené nealko nápoje za příznivé ceny.
Spolupracujeme nejčastěji s autobusovou dopravou ZAME a Lechner CZ. Služby těchto firem máme vyzkoušené, jsou na výborné úrovni a zákazníků si váží.

Můžeme si vybrat průvodce?

No jasně, že ano. Pokud máte svého průvodce, kterého již znáte z dřívějška, je to samozřejmé, že váš kolektiv doprovodí, má-li volno.

Co když se nám někdo na zájezdu ztratí?

V autobusech dostane každý kontakt na průvodce, hotel, bezpečnostní čísla v dané zemi. Dále kartičku se jménem, adresou hotelu v několika jazycích. Může se to stát, ale nestává se to :-). Mnoho příležitostí ke ztrácení vám nedáme.